Wycena nieruchomości Kielce

Oferuję Państwu profesjonalne usługi z zakresu niełatwej dziedziny, jaką jest wycena nieruchomości. Kielce stanowią lokalizację mojego biura, dlatego zazwyczaj współpracuję z klientami z tego miasta lub pobliskich miejscowości. Chcąc zapewniać Państwu jak najwyższy standard obsługi, nieustannie aktualizuję swoją wiedzę i biorę udział w sympozjach, konferencjach oraz szkoleniach związanych z moją dziedziną.

Zawsze z ogromną precyzją i starannością podchodzę do przygotowania operatu szacunkowego, czyli pisemnej informacji dotyczącej wartości nieruchomości. Dokument ten zawiera ocenę stanu nieruchomości, powód sporządzenia wyceny, podstawę prawną oraz źródła danych, metody szacowania, określenie funkcji obiektu i nie tylko. Rzetelność w tym względzie zapewnia Państwu wyłącznie podjęcie współpracy z profesjonalnym rzeczoznawcą majątkowym, który doskonale wie, jakie aspekty powinny być brane pod uwagę. Serdecznie zapraszam więc do kontaktu z moim biurem!

Wycena domu

Przygotowując wycenę domu w Kielcach lub okolicy, ściśle trzymam się zasad, jakie obowiązują w mojej branży. Jednym z czynników, które muszą zostać wzięte pod uwagę jest lokalizacja, co obejmuje między innymi odległość od centrum lub możliwości dojazdu do innych dzielnic miasta. Istotny jest też bez wątpienia typ nieruchomości, jakość wykończeń czy metraż. W przypadku wyceny domu, z pewnością ważne są również takie aspekty, jak przylegający do niego ogród, parking lub garaż. Nie bez znaczenia jest też aktualna cena podobnych budynków na rynku.

Wycena mieszkań

W dość podobny sposób przebiega również wycena mieszkań. Tutaj również z całą pewnością ma znaczenie położenie danego lokalu, jego stan czy wymiar powierzchni użytkowej. Co więcej, w tym przypadku dużą rolę odgrywa też kondygnacja - najbardziej pożądane są zwykle mieszkania na I lub II piętrze. Kolejnym z czynników, jaki powinien być wzięty pod uwagę, jest stan prawny, jako że najwyższa cena wiąże się z faktem posiadania aktu własności. Ponadto, ważny jest też rozkład lokalu - czy posiada on np. aneks kuchenny, balkon czy pokoje przechodnie. W moim biurze otrzymają Państwo rzetelną wycenę mieszkań w Kielcach lub okolicy, uwzględniającą wszystkie cechy danej nieruchomości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się

Kontakt